wtorek, 28 czerwca 2011

zaproszenie :*


   Może ktoś pomyśli, że jestem szalona....to jestem...właśnie taka!!!! Nie lubię nudy i uwielbiam jak ciągle coś się dzieje. Zawsze miałam w głowie trochę pomysłów. Ten dzisiejszy jest nietuzinkowy, bo wcale nie dotyczy tylko mnie, ale WSZYSTKICH MAM!!!! Z potrzeby serca, duszy i towarzystwa (tak jak powód, dla którego piszę bloga). Pomyślałam, że fajnie byłoby zorganizować imprezę dla maminek....By się odstresowały, poczuły się piękne, i żeby spotkały się w STADZIE z innymi mamami. By pogadały, wypiły kawę i zjadły domowe ciasto. Dlatego serdecznie WAS drogie mamusie zapraszam w sobotę do Myślęcinka!!!


      
ZAPROSZENIE


MAMINKI W ROLI GŁÓWNEJ!!!!!

czyli piknik dla mam połączony z sesją fotograficzną

Nietypowy piknik i nietypowa sesja fotograficzna. Zapraszamy wszystkie mamy ze swoimi pociechami do Myślęcinka (mogą przyjść również tatusie). Chcemy udowodnić, że każda mama jest piękna, że potrafi o siebie zadbać i modnie się ubrać. Chcemy udowodnić, że ZADBANA MAMA, TO SZCZĘŚLIWA MAMA!!!!! Będzie można skorzystać z porad mejkapistki i poćwiczyć jogę, napić się kawy, zjeść domowe ciasto. Specjalnie dla dzieci zostanie rozłożone wielkie białe prześcieradło, na którym pociechy będą mogły szaleć i malować, co tylko im do głowy przyjdzie. Zabieramy ze sobą koce, termosy z kawą, herbatą. Mile widziane domowe wypieki i smakołyki. Każda mama, jeśli tylko będzie chciała, będzie mogła uczestniczyć w sesji zdjęciowej wykonanej przez profesjonalnego fotografa (za darmo!!!). Ma być miło, przyjemnie i rodzinnie :) Spotkanie odbędzie się w sobotę 2.07. o 11. na polu w Myślęcinku obok charakterystycznej "promenady" i małego placu zabaw. Jeśli pogoda nie dopisze przeniesiemy się obok do restauracji :) Serdecznie ZAPRASZAMY!!!!

JEŚLI pogoda nie dopisze i będzie padać (a mam nadzieję, że będzie dla nas łaskawa :P:P) spotykamy się w KARCZMIE KUJAWSKIEJ KUMMERÓWKA!!!!!! w Myślęcinku :) Dzięki uprzejmości właścicieli, będziemy mogli tam piknikować i szaleć z dzieciakami :D:D:D 

5 komentarzy:

 1. ja może wpadnę!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Będzie wóda chociaż?

  OdpowiedzUsuń
 3. będzie kawka, herbatka, ciasto WODA :P:P

  OdpowiedzUsuń
 4. będziemy na pewno dziękujemy za zaproszenie:) buziaki !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Było superancko :) pysznie, wesoło kolorowo i okruszkowo :)
  Gosia - joginka ;)

  OdpowiedzUsuń