poniedziałek, 10 września 2012

jest pięknie

(fot. brunoszka, na zdjęciu Bruno z magnesikami Mileny Milak - uwielbiamy je!!!) Zaczęło się tak naprawdę półtora roku temu ... kiedy urodził się Bruno. Z jednej strony świat przewrócił się do góry nogami, z drugiej stał się bardziej kolorowy, słodszy, piękniejszy!!!!! Dziś jestem inna, lepsza bo mam dla kogo żyć pełną piersią...i chociaż był wcześniej Tomasz... Bruno dopełnił nas dwoje.... i jest nas teraz troje :):):) kochamy bardziej, mocniej...tak po prostu! 

Dlaczego o tym piszę? Bo własnie półtora roku temu zaczął się brunoszkowy świat... blog, biżu a teraz eko-ciuszki, torby i pluszaki - i chociaż w domu nieustanny rozgardiasz, mnóstwo materiałów, sznurków, rzemieni to i ja już chyba do tego powoli się przyzwyczajam i Tomasz i Bruno i tak nam dobrze z tym :):) Bo jest to nasze, wymyślone i stworzone przez nas...mamy swój kąt, pasje i wspólne marzenia....a kilka z nich już się realizuje.... :):)

Oto fotorelacja z wyjątkowego święta w Bydgoszczy. Fajnie, że tam byliśmy.... bo było naprawdę super :)

Zapraszam również do obejrzenia  zdjęć z The Day of Art, zdjęcia zrobiła nam Milenka Milak - bardzo dziękuję kochana :*:*


cmok - miłej nocy

3 komentarze:

 1. i to moje kadrowanie bez tych koszmarnych reklam w tle... :) buziaki Brunoszki!

  OdpowiedzUsuń
 2. :)
  Fajnie,że już jesteś
  Superowe te słoniki.
  Samych miłych dni Wam życzę :)))
  Pozdrawiam-olka

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne te twoje rzecz, bardzo lubię Twój blog, wiec dobrze że ta przygoda się zaczęła. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń